Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 911.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 190.00EUR
729.00
EUR
919.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Kapacitet baterije (mAh) | 4000 mAh |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 146.9 x 70.5 x 7.2 mm |
| Slušalice u paketu | Ne |
| Radio/MP player | Da |
| Rezolucija ekrana | 1080 x 2340 |
| WiFi | Da |
| Baterija integrisana | Da |
| Prednja kamera | 12 MP |
| Boja detaljni opis | Mat svetloplava |
| Boja pametni telefon | Plava |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Procesor | Snapdragon |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 12 GB |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 8K |
| Blic | Da |
| Format ekrana | 20:9 |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| LTE | Da |
| Masa (g) | 162g |
| NFC | Da |
| Veličina ekrana | 6.2" |
| Tip ekrana | Dynamic AMOLED |
| SD slot | Ne |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP + 10 MP + 12 MP |
| Interna memorija | 128 GB |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Brzina procesora | 2x4.47GHz&6x3.53GHz |
| Otporan na vodu i prašinu | IP68 vodu i prašinu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 23.82EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG S24 FE 5G 8GB/256GB Graphite SM-S721BZKGEUC
SAMSUNG Galaxy S26 Plus 12GB/256GB Black SM-S947BZKDEUC
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana