Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
SAMSUNG Galaxy S26 12GB/512GB White SM-S942BZWHEUC
Maloprodajna cijena: 1498.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
1199.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,3" |
| Rezolucija | 2340 x 1080 pix |
| Tip ekrana | Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 2600 nits (peak), 19.5:9, ~409 ppi |
| Corning Gorilla Armor 2 | |
| Armor aluminum 2 frame | |
| SIM slot | Dual SIM (2x Nano-SIM / Nano-SIM+eSIM / 2x eSIM) |
| Operativni sistem | Android 16, do 7 glavnih nadogradnji Androida, One UI 8,5 |
| Procesor | 10-core (1x3,8 GHz C1-Ultra & 3x 3,25GHz C1-Prox & 6x 2,75GHz C1-Prox) |
| Čipset | Exynos 2600 |
| Grafika | Adreno 840 |
| RAM memorija | 12 GB |
| Interna memorija | 512 GB |
| Proširenje interne memorije | ne |
| Zadnja kamera | 50 + 12 + 10 Mpix |
| 50 Mpix, f/1,8, 24mm (wide), 1/1,56", 1,0µm, dual pixel PDAF, OIS | |
| 10 Mpix, f/2,4, 67mm (telephoto), 1/3,94", 1,0µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom | |
| 12 Mpix, f/2,2, 13mm, 120° (ultrawide), 1/2,55" 1,4µm, Super Steady video | |
| Best Face, LED flash, auto-HDR, panorama | |
| Video: 8K@24/30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, 10-bit HDR, HDR10+, stereo sound rec., gyro-EIS | |
| Prednja kamera | 12 Mpix |
| 12 Mpix, f/2,2, 26mm (wide), 1/3,2", 1,12µm, dual pixel PDAF | |
| HDR, HDR10+ | |
| Video: 4K@30/60fps, 1080p@30fps | |
| Senzori | |
| otisak prsta (ispod ekrana, ultrazvučni) | |
| akcelerometar | |
| žiroskop | |
| senzor blizine | |
| kompas | |
| barometar | |
| Samsung DeX, Samsung Wireless DeX (desktop experience support) | |
| Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth5.4, A2DP, LE | |
| GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS | |
| NFC | |
| USB Type-C 3.2, DisplayPort 1.2, OTG | |
| Stereo zvučnici | |
| High-bitrate audio support | |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | Li-Ion 4300 mAh |
| Snaga punjenja | |
| 25 W žično, PD3.0 | |
| 25 W bežično (Qi2.2) | |
| 4,5 W obrnuto bežično | |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| 5G | |
| Otpornost na prašinu i vodu | IP68 (potopljivo do 1,5 m dubine tokom 30 minuta) |
| Dimenzije | 149,6 x 71,7 x 7,2 mm |
| Težina | 167 g |
| Boja | bijela (White) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 39.18EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Galaxy A07 6GB/128GB Light Violet SM-A075FLVHSEE
SAMSUNG Galaxy Z Flip7 12GB/256GB Coralred SM-F766BZRGEUC
SAMSUNG Galaxy Z Flip7 12GB/512GB Jetblack SM-F766BZKHEUC
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana