SEB Tefal sokovnik ZE370138, Frutelia

Maloprodajna cijena: 64.30EUR

Popust za jednokratno plaćanje: 20%

51.45 EUR

Cijena za jednokratno plaćanje

Informacije o proizvodu

Trenutno nema informacija o ovom proizvodu...

Plaćanje na rate

Rata već od: 1.68EUR / 36 rata

Dostupnost u radnjama

Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.

Loyalty klub

Pogledajte povoljnosti loyalty programa!

Slični proizvodi

02357310
Vivax Home HM-400WP

Snaga:400W; 5 različitih brzina; Turbo prekidač

24.90 EUR MP cijena: 31.10 EUR
M450XG-KD
Gorenje M450XG

Tip miksera: Ručni mikser

28.00 EUR MP cijena: 35.00 EUR
APA01819
SENCOR SHM 5402BL mikser

SHM 5402BL mikser

26.79 EUR MP cijena: 33.50 EUR
108.79 EUR MP cijena: 136.00 EUR

Ne propusti naše najveće popuste i akcije, prijavi se na newsletter!

Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.

© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana