Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Filtracija prašine i polena, Uklanjanje mirisa, Pametna kontrola
Maloprodajna cijena: 223.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
179.10 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Tehničke karakteristike | |
| Inteligentni moduli | AI pametna kontrola; Tri režima rada (auto, noćni i omiljeni) |
| Tip | LED |
| Efikasnost prečišćavanja | Eliminišu 99,97% peruti kućnih ljubimaca, prašine, polen, dim, TVOC i fine čestice veličine do 0,3 mikrona; 99,99% za čestice veličine 0,1 mikrona; |
| CADR - Clean Air Delivery Rate (formaldehid) | 120 m³/h |
| CADR - Clean Air Delivery Rate (čestice) | 360m³/h |
| Životni vek filtera | 6 - 12 meseci |
| Nivo buke | 33.4~61dB |
| Frekvencija | 50/60Hz |
| Napon | AC100-240V~ |
| Snaga | 33W |
| Opšte | |
| Odgovarajući filteri | Filter za Xiaomi Prečišćivač vazduha 4 Lite |
| Boja | Bijela |
| Dimenzije | 240 x 240 x 533.5mm |
| Aplikacija | Mi Home |
| Model | BHR5274GL |
| Originalni naziv | Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite EU |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.85EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
UZ-HD4DF ugljeni filter za pre
UZ-KIL8MF HEPA filter za pre
UZ-HD6HF HEPA filter za pre
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana