Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 270.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
216.30 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Blic | Da |
| Format ekrana | 20:9 |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| LTE | Da |
| Veličina ekrana | 6.9" |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Baterija integrisana | Da |
| Prednja kamera | 8 MP |
| Boja detaljni opis | Mat crna |
| Boja pametni telefon | Crna |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 4 GB |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 1080p |
| Kapacitet baterije (mAh) | 7000 mAh |
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP |
| Procesor | Snapdragon |
| Interna memorija | 128 GB |
| Robustan pametni telefon | Ne |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Brzina procesora | 4x2.8 GHz & 4x1.9 GHz |
| Otporan na vodu i prašinu | IP64 |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 171.08 x 62.05 x 8.55 mm |
| Slušalice u paketu | Ne |
| Masa (g) | 224g |
| NFC | Da |
| Radio/MP player | Da |
| Rezolucija ekrana | 1080 x 2340 |
| WiFi | Da |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.07EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
XIAOMI Redmi Note 15 Pro 5G 8GB/256GB Black MZB0M27EU
Samsung Galaxy A36 5G 6/128GB Light Green
50MP pro-grade glavna kamera Leading Snapdragon® 8 Gen 1 120Hz AMOLED ekran Podržava brzo punjenje do 67W + wireless brzo punjenje do 50W
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana