Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 111.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
89.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Bluetooth | Da |
| Rezolucija glavne kamere | 32 MP |
| Boja detaljni opis | Mat plava |
| Procesor | Unisoc T7250 |
| Slušalice u paketu | Ne |
| Interna memorija | 64 GB |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Brzina procesora | 2 x 1.8 GHz + 6 x 1.66 GHz |
| WiFi | Da |
| Kapacitet baterije (mAh) | 5200 mAh |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 173.39 x 79.40 x 8.26 mm |
| Masa (g) | 198g |
| Rezolucija ekrana | 1640 x 720 |
| SD slot | do 1 TB |
| Boja pametni telefon | Plava |
| Blic | Da |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 3 GB |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Prednja kamera | 8 MP |
| Broj jezgara | Octa Core |
| LTE | Da |
| Veličina ekrana | 6.88" |
| Tip ekrana | LCD |
| Vrsta USB-a | Type-C |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.91EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung Galaxy A56 5G 8/128GB Light Pink
XIAOMI Redmi Note 15 8GB/256GB Purple MZB0MPKEU
SAMSUNG Galaxy S26 Plus 12GB/256GB Black SM-S947BZKDEUC
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana