Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 220.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
176.73 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Rezolucija glavne kamere | 108 MP + 2 MP + 2 MP |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Veličina ekrana | 6.7" |
| Baterija integrisana | Da |
| Bluetooth | Da |
| Boja detaljni opis | Mat ljubicasta |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Procesor | MTK |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 154.84 x 78.15 x 8.16 mm |
| Format ekrana | 20:9 |
| LTE | Da |
| Interna memorija | 256 GB |
| Tip ekrana | OLED |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Brzina procesora | 2x2.2GHz & 6x2.0 GHz |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 1080p |
| Kapacitet baterije (mAh) | 5500 mAh |
| Boja pametni telefon | Ljubičasta |
| Slušalice u paketu | Ne |
| NFC | Da |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 8 GB |
| Rezolucija ekrana | 1080 x 2400 |
| SD slot | do 1 TB |
| Otporan na vodu i prašinu | IP68 vodu i prašinu |
| WiFi | Da |
| Prednja kamera | 20 MP |
| Blic | Da |
| Masa (g) | 196.5g |
| Radio/MP player | Da |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.78EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Dijagonala ekrana 6,77'', Rezolucija: 2392x1080 sa 120Hz, RAM memorija 12GB, Interna memorija 512GB, Interfejs za punjenje USB-C, Baterija 6500 mAh
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana