Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
XIAOMI Redmi Note 14 Pro+ 5G 12GB/512GB Frost Blue MZB0IIWEU
Maloprodajna cijena: 473.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 60.00EUR
379.00
EUR
439.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,67" |
| Rezolucija | 1,5K 2712 x 1220 pix |
| Tip ekrana | CrystalRes AMOLED, 120Hz, 3000nits peak, 12bit |
| Corning® Gorilla® Glass Victus® 2 | |
| SIM slot | Dual SIM (2x Nano SIM ili Nano SIM + eSIM) |
| Operativni sistem | Android 14, HyperOS |
| Procesor | Octa-core (1x 2,5 GHz Cortex-A720 & 3x 2,4 GHz Cortex-A720 & 4x 1,8 GHz Cortex-A520) |
| Čipset | Qualcomm SM7635 Snapdragon 7s Gen 3 (4 nm) |
| Grafika | Adreno 710 (940 MHz) |
| RAM memorija | 12 GB LPDDR4X |
| Interna memorija | 512 GB UFS2.2 |
| Zadnja kamera | 200 + 8 + 2 Mpix |
| 200 Mpix, f/1,65, 23mm (wide), 1/1,4", 2,24µm, multi-directional PDAF, OIS, 7P lens | |
| 8 Mpix, f/2,2, 15mm, 120° (ultrawide), 1/4,0", 1,12µm | |
| 2 Mpix, f/2,4, (macro) | |
| LED flash, HDR, panorama | |
| Video: 4K@24/30fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS, OIS | |
| Prednja kamera | 20 Mpix |
| 20 Mpix, f/2,2, 21mm (wide), 1/4,0", 0,7µm | |
| HDR, panorama | |
| Video: 1080p@30/60fps | |
| Senzori | |
| AI Face Unlock | |
| senzor otiska prsta | |
| akcelerometar | |
| elektronski kompas | |
| žiroskop | |
| senzor blizine | |
| senzor ambijentalnog svetla | |
| senzor treperenja | |
| Linearni motor sa X-osom | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| GPS, A-GPS, Beidou | B1I/B1c, Galileo:E1, GLONASS:G1, QZSS |
| NFC | |
| IR | |
| USB Type-C 2.0 | |
| Dual speakers | |
| Dolby Atmos® | |
| AI | Circle to Search with Google, Google Gemini, AI Interpreter, AI Notes, AI Recorder, AI Subtitles, AI Film, AI image editing |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | 5110 mAh |
| Snaga punjenja | žično, 120 W HyperCharge |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| 5G | |
| IP68 otpornost na vodu i prašinu | |
| Dimenzije | 162,53 x 74,67 x 8,75 mm |
| Težina | 210,14 g |
| Boja | plava (Frost Blue) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 12.39EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung Galaxy A36 5G 6/128GB Light Violet
XIAOMI Redmi Note 15 Pro 5G 8GB/256GB Black MZB0M27EU
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana