Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 373.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
299.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Prednja kamera | 20 MP |
| Boja pametni telefon | Crna |
| Blic | Da |
| LTE | Da |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 8 GB |
| Brzina procesora | 4x2.4 GHz & 4x1.8 GHz |
| Kapacitet baterije (mAh) | 5520 mAh |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 164 x 75.4 x 7.4 mm |
| Slušalice u paketu | Ne |
| Masa (g) | 178g |
| NFC | Da |
| Radio/MP player | Ne |
| Rezolucija ekrana | 1080 x 2392 |
| SD slot | Yes |
| Otporan na vodu i prašinu | IP66 |
| Baterija integrisana | Da |
| Bluetooth | Yes, Version 5.1 |
| Rezolucija glavne kamere | 108 MP + 8 MP |
| Boja detaljni opis | Mat crna |
| Procesor | Snapdragon |
| Interna memorija | 256 GB |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 4K |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Format ekrana | 20:9 |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Veličina ekrana | 6.77" |
| Tip ekrana | AMOLED |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| WiFi | Da |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.77EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ultra- jasna kamera od 200MP sa optičkom stabilizacijom (OIS) 1.5K 120Hz AMOLED zakrivljeni ekran Procesor: MediaTek Dimensity 7200-Ultra 120W Hy...
Osnovne karakteristike - Tip: Smartphone (pametni telefon) SIM kartice: 2 (Dual SIM) Format SIM kartice: eSIM,Nano-SIM Oblik: Monoblok Mobilna mreža...
Ključne karakteristike: Ultra- jasna kamera od 200MP sa optičkom stabilizacijom (OIS) 120Hz CrystalRes AMOLED zakrivljeni e...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana