Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 498.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
399.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Prednja kamera | 20 MP |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Blic | Da |
| Format ekrana | 20:9 |
| Masa (g) | 195g |
| Interna memorija | 512 GB |
| Radio/MP player | Ne |
| Tip ekrana | AMOLED |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Kapacitet baterije (mAh) | 6500 mAh |
| Baterija integrisana | Da |
| Boja detaljni opis | Mat plava |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 163.6 x 78.1 x 8 mm |
| Slušalice u paketu | Ne |
| NFC | Da |
| Operativni sistem | Android |
| SD slot | Ne |
| Otporan na vodu i prašinu | IP 65 |
| Bluetooth | Da |
| Procesor | MTK |
| LTE | Da |
| RAM | 12 GB |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Brzina procesora | 4X2.6GHz&4x2.0GHz |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 4K |
| Rezolucija glavne kamere | 200 MP + 8 MP |
| Boja pametni telefon | Plava |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Rezolucija ekrana | 1080 x 2392 |
| Robustan pametni telefon | Ne |
| Veličina ekrana | 6.83" |
Plaćanje na rate
Rata već od: 13.04EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Galaxy S26 Plus 12GB/256GB Sky Blue SM-S947BLBDEUC
Ključne karakteristike: Baterija 6000 mAhMediaTek Helio G81-Ultra procesorPodržava reverzibilno punjenjeEkran: 6.9" Dot Dro...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana