Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 498.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
399.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Prednja kamera | 20 MP |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Blic | Da |
| Format ekrana | 20:9 |
| Masa (g) | 195g |
| Interna memorija | 512 GB |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Vrsta USB-a | Type-C |
| Kapacitet baterije (mAh) | 6500 mAh |
| Baterija integrisana | Da |
| Rezolucija glavne kamere | 200 MP + 8 MP |
| Boja detaljni opis | Mat siva |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 163.6 x 78.1 x 8 mm |
| Slušalice u paketu | Ne |
| NFC | Da |
| Operativni sistem | Android |
| SD slot | Ne |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 4K |
| Otporan na vodu i prašinu | IP 65 |
| Bluetooth | Da |
| Procesor | MTK |
| LTE | Da |
| Radio/MP player | Ne |
| RAM | 12 GB |
| Tip ekrana | AMOLED |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Brzina procesora | 4X2.6GHz&4x2.0GHz |
| Boja pametni telefon | Siva |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Rezolucija ekrana | 1080 x 2392 |
| Robustan pametni telefon | Ne |
| Veličina ekrana | 6.83" |
Plaćanje na rate
Rata već od: 13.04EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Redmi 14C nudi besprijekorno vizualno iskustvo na velikom 6.88" Dot Drop zaslonu uz brzinu osvježavanja do 120 Hz, što omogućuje glatko...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana