Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 611.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 40.00EUR
489.00
EUR
529.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Kapacitet baterije (mAh) | 6500 mAh |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 163.3 x 78.3 x 8.2 mm |
| Masa (g) | 207g |
| NFC | Da |
| Radio/MP player | Ne |
| Rezolucija ekrana | 1280 x 2772 |
| SD slot | Ne |
| Otporan na vodu i prašinu | IP68 vodu i prašinu |
| WiFi | Da |
| Prednja kamera | 32 MP |
| Boja pametni telefon | Crna |
| Blic | Da |
| LTE | Da |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 12 GB |
| Brzina procesora | 1x2.7GHz&3x2.4GHz&4x1.8GHz |
| Baterija integrisana | Da |
| Bluetooth | Yes, Version 5.4 |
| Rezolucija glavne kamere | 200 MP + 8 MP |
| Boja detaljni opis | Mat crna |
| Procesor | Snapdragon |
| Slušalice u paketu | Ne |
| Interna memorija | 512 GB |
| Robustan pametni telefon | Ne |
| Veličina SIM kartice | Nano SIM |
| Broj SIM slotova | 2 |
| Rezolucija video snimka glavne kamere | 4K |
| Broj jezgara | Octa Core |
| Format ekrana | 20:9 |
| Čitač otisaka prstiju | Da |
| Veličina ekrana | 6.83" |
| Tip ekrana | AMOLED |
| Vrsta USB-a | Type-C |
Plaćanje na rate
Rata već od: 15.98EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
<div class="key-points"> <strong>Ključne karakteristike:</strong> <ul><li>Baterija 6000 mAh</li><li>MediaTek Helio G81-Ultra...
Dijagonala ekrana 6.7'', Rezolucija: 1080 x 2340 (Full HD+) 90Hz, Ekran Super AMOLED, RAM (memorija) 8GB, Interna memorija 256GB, Interfejs za punjenj...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana