Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 8GB 256GB plava
Maloprodajna cijena: 373.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 40.00EUR
299.00
EUR
339.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dizajn | monoblok |
| Dijagonala ekrana | 6,77" |
| Rezolucija | 2392 x 1080 pix |
| Tip ekrana | FHD+, pOLED, 12bit, 120Hz, 3200 nits, 20:09, 388 ppi |
| Gorilla Glass Victus 2 | |
| SIM slot | Dual SIM (Nano SIM + Nano SIM/Micro SD) |
| Operativni sistem | Android 15, HyperOS 2 |
| Procesor | Octa-Core (2x 2,2 GHz, 6x 2,0 GHz) |
| Čipset | MediaTek MT6789T |
| Grafika | Arm G57 @ 1,1 GHz |
| RAM memorija | 8 GB |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširenje interne memorije | Micro SD do 1 TB |
| Zadnja kamera | 200 + 8 Mpix |
| 200 Mpix (wide), S5KHP3, 1/1,4" sensor siz, FOV 84,9°, F1,71, 7P lens, AF | |
| 8 Mpix (Ultra Wide), GC08A8, 1/4" sensor size, FOV 112°, F2,2, 5P lens, FF | |
| flash, zoom 0,6-20x | |
| video: 1080P@60fps | |
| Prednja kamera | 32 Mpix |
| 32 Mpix, OV32D, 1/3,6", FOV86,7°, 4P lens | |
| flash | |
| video: 1080P@30fps | |
| Senzori | |
| čitač otiska prsta | |
| otključavanje licem | |
| akcelerometar | |
| žiroskop | |
| kompas | |
| senzor blizine | |
| Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac | |
| Bluetooth 5.3 | |
| GPS, A-GPS, GALILEO, GLONASS, QZSS, BDS | |
| NFC | |
| USB Type-C | |
| Stereo zvučnici | |
| Dolby Atmos® | |
| Tastatura | Touch |
| Baterija | 6500 mAh |
| Snaga punjenja | 45 W žično |
| Mreže | |
| 2G mreža | |
| 3G mreža | |
| 4G (LTE) | |
| Dimenzije | 163,12 x 76,19 x 7,81 mm |
| Težina | 195 g |
| Boja | plava (Glacier Blue) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.77EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Galaxy A17 4GB/128GB Light Blue SM-A175FLBBEUC
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana