Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Xiaomi Redmi Pad 2 4G, 4GB/128GB, LTE, siva
Maloprodajna cijena: 298.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 20.00EUR
239.00
EUR
259.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dijagonala ekrana | 11" |
| Rezolucija | 2560 x 1600 pix |
| Opis ekrana | 2,5K crystal-clear, IPS LCD, 90Hz, 1B colors, 500 nits (typ), 16:10, 274 ppi |
| Operativni sistem | Android 15, HyperOS 2.1 |
| Procesor | Octa-Core (2x 2,2 GHz Cortex-A76 & 6x 2,0 GHz Cortex-A55) |
| Čipset | Mediatek Helio G100 Ultra (6 nm) |
| Grafika | Mali-G57 MC2 |
| RAM memorija | 4 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Zadnja kamera | 8 Mpix |
| 8 Mpix, f/2,0, (wide), AF | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Prednja kamera | 5 Mpix |
| 5 Mpix, 1/5", f/2,2 | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Wi-Fi 5, 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth 5.3, A2DP, LE | |
| SIM slot | da (4G LTE) |
| USB Type-C, OTG | |
| 4 zvučnika sa Dolby Atmos | |
| 24-bit/192kHz Hi-Res audio | |
| Baterija | Li-Po, 9000 mAh |
| Snaga punjenja | 18 W žično |
| Boja | siva (Graphite Gray) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.81EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Smartpad AZIMUT4 4G Phone SP1AZ48 10.5 inch T606 Octa Core 1.6GHz 8GB 128GB Android 13.0
Ključne karakteristike: 3.2K 144Hz ekranProcesor: Snapdragon® 7+ Gen 3 Mobile PlatformVelika baterija od 8850mAh...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana