Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
XIAOMI Redmi Pad 2 4GB/128GB WiFi Graphite Gray VHU5659EU
Maloprodajna cijena: 245.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
196.52 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Dijagonala ekrana | 11" |
| Rezolucija | 2560 x 1600 pix |
| Opis ekrana | 2,5K crystal-clear, IPS LCD, 90Hz, 1B colors, 500 nits (typ), 16:10, 274 ppi |
| Operativni sistem | Android 15, HyperOS 2.1 |
| Procesor | Octa-Core (2x 2,2 GHz Cortex-A76 & 6x 2,0 GHz Cortex-A55) |
| Čipset | Mediatek Helio G100 Ultra (6 nm) |
| Grafika | Mali-G57 MC2 |
| RAM memorija | 4 GB |
| Interna memorija | 128 GB |
| Zadnja kamera | 8 Mpix |
| 8 Mpix, f/2,0, (wide), AF | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Prednja kamera | 5 Mpix |
| 5 Mpix, 1/5", f/2,2 | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Wi-Fi 5, 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth 5.3, A2DP, LE | |
| SIM slot | ne |
| USB Type-C, OTG | |
| 4 zvučnika sa Dolby Atmos | |
| 24-bit/192kHz Hi-Res audio | |
| Baterija | Li-Po, 9000 mAh |
| Snaga punjenja | 18 W žično |
| Boja | siva (Graphite Gray) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.42EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung Galaxy Tab S10 Lite 10.9 5G 6/128 Gray
Ekran - Veličina ekrana: 10.51 inč Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD + Tip ekrana: LCD TFT Tip panela: IPS Pozadinsko osvetl...
XIAOMI Redmi Pad 2 4GB/128GB WiFi Graphite Gray VHU5659EU
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana