Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Maloprodajna cijena: 364.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
291.37 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Xiaomi tablet Redmi Pad 2 Pro 6GB/128GB WiFi Silver VHU6253EU | |
| Dijagonala ekrana | 12,1" |
| Rezolucija | 2560 x 1600 pix |
| Opis ekrana | IPS LCD, 120Hz, 1,07 billion colors, Dolby Vision, 600 nits (HBM), 16:10, ~249 ppi |
| TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) Certified | |
| TÜV Rheinland Flicker Free Certified | |
| TÜV Rheinland Circadian Friendly CertifiedOperativni sistem | Android 15, HyperOS 2 |
| Procesor | Octa-core (1x 2,7 GHz Cortex-A720 & 3x 2,4 GHz Cortex-A720 & 4x 1,8 GHz Cortex-A520) |
| Čipset | Qualcomm SM7635 Snapdragon 7s Gen 4 (4 nm) |
| Grafika | Adreno 810 |
| RAM memorija | 6 GB LPDDR4X |
| Interna memorija | 128 GB UFS 2.2 |
| Proširenje memorije | microSD do 2 TB |
| Zadnja kamera | 8 Mpix |
| 8 Mpix, f/2,0, (wide), 1/4,0", 1,12µm | |
| Color spectrum sensor, LED flash, HDR, Photo, Video, Document, Teleprompter | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Prednja kamera | 8 Mpix |
| 8 Mpix, f/2,28, (wide), 1/4,0", 1,12µm | |
| Video: 1080p@30fps | |
| Wi-Fi 6 802.11 a/b/g/n/a/6, dual-band, Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive |
| SIM slot | ne |
| USB Type-C 2.0, OTG | |
| Izlaz za slušalice 3,5 mm | |
| Stereo zvučnici, Dolby Atmos (4 zvučnika) | |
| 24-bit/192kHz Hi-Res audio | |
| Senzori | |
| akcelerometar | |
| žiroskop | |
| kompas | |
| Hall senzor | |
| senzor ambijentalne svetlosti | |
| senzor temperature boje | |
| Baterija | 12000 mAh |
| Snaga punjenja | |
| 33 W žično, PD3.0, QC3+ | |
| 27 W obrnuto žično | |
| Dimenzije | 279,8 x 181,65 x 7,5 mm |
| Težina | 610 g |
| Boja | srebrna (Silver) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 9.52EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
APPLE iPad Pro 11 (4th) Wi-Fi 256GB Silver (mvw23hc/a)
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana