Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 inča 4GB/128GB, WiFi, 8MP, Android, plava
Maloprodajna cijena: 154.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
123.52 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Procesor | MediaTek |
| Radni takt procesora | 2.00 GHz |
| Izlaz za slušalice | Da |
| Lightning port | Ne |
| OTG podrška | Ne |
| Naziv grafike | Mali |
| Zadnja kamera | 8 MP |
| Bluetooth | Da |
| micro SD | do 1 TB |
| Zvučnici | Stereo |
| Boja detaljni opis | Mat sivo-plava |
| Mogucnost poziva | Ne |
| Baterija (mAh) | 6.650 mAh |
| Dimenzija (WxHxD mm) | 211.5 x 125.5 x 8.8 mm |
| WiFi | Da |
| Boja | Plava |
| Naziv procesora | Helio G80 |
| Tastatura | Ne |
| Masa (g) | 373 g |
| Rezolucija | 800 x 1340 |
| Futrola | Ne |
| Interna memorija | 128 GB |
| Operativni sistem | Android 11 |
| Dijagonala ekrana | 8.7" |
| 3G | Da |
| RAM memorija | 4 GB |
| 4G(LTE) | Ne |
| Broj jezgara | Octa core |
| Prednja kamera | 5 MP |
| GPS | Da |
| HDMI | Ne |
| Mikrofon | Da |
| Tip panela | LCD |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.04EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 10.51 inč Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD + Tip ekrana: LCD TFT Tip panela: IPS Pozadinsko osvetl...
Ključne karakteristike: 3.2K 144Hz ekranProcesor: Snapdragon® 7+ Gen 3 Mobile PlatformVelika baterija od 8850mAh...
eMarkable 2 - Book Folio Premium koža - Crna
Xiaomi Pad 7 Pro dolazi s 11.2“ zaslonom ultravisoke 3.2K rezolucije, pružajući iznimnu jasnoću za čitanje, crtanje i zabavu. Uz 144 Hz...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana