Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Rezolucija ekrana: 320 x 385 Tip ekrana: LCD Povezivost - Bluetooth: 5.3 Ostale karakteristike - Dodatne funkcije: 140+ režima vežbanja,5ATM otpornost na vodu,Akcelerometar,Dual-mic noise reduction,Heart rate sensor (blood oxygen sensor,Xiaomi HyperOS Baterija - Kapacitet: 470mAh,Trajanje 18 dana Fizičke karakteristike - Dimenzije: 49.1mm x 40.4mm x 11.4mm Masa: 30.6g Boja: Matte Silver Pakovanje: Magnetni kabl za punjenje Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 62.00EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
49.60 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Rezolucija ekrana | 320 x 385 |
| Ekran | |
| Rezolucija ekrana | 320 x 385 |
| Tip ekrana | LCD |
| Povezivost | |
| Bluetooth | 5.3 |
| Ostale karakteristike | |
| Dodatne funkcije | Akcelerometar, Heart rate sensor (blood oxygen sensor, Xiaomi HyperOS, Dual-mic noise reduction, 5ATM otpornost na vodu, 140+ režima vežbanja |
| Baterija | |
| Kapacitet | 470mAh, Trajanje 18 dana |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 49.1mm x 40.4mm x 11.4mm |
| Masa | 30.6g |
| Boja | Matte Silver |
| Pakovanje | Magnetni kabl za punjenje |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.62EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ključne karakteristike: Displej 2.0" LCDBluetooth telefonski pozivi140+ režima za vežbanjePraćenje kiseonika u krvi, 24-ča...
Osnovne karakteristike - Veličina ekrana: 1.74 inča Rezolucija ekrana: 480 x 360 Ostalo: AMOLED ekran,1.200 nita,60Hz osvežavanje ekrana,75 minuta pun...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana