Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Robot usisivač Vrsta usisivača: Sa posudom Snaga: 70 W Vakuum: 10.000Pa Baterija: 5.200mAh, do 120min rada Ostalo - Dodatne funkcije: Child lock,Daljinsko upravljanje - memorisana ruta,Funkcija brisanja,Glasovna kontrola,Istorija čišćenja,Laserski senzor udaljenosti od objekata,LDS tehnologija,Upravljanje pomoću aplikacije Mi Home Napomena: 3 nivoa podešavanja izlaza vode,Amazon Alexa,Google Assistant Podržane tehnologije: Multidimensional anti-tangle technology Fizičke karakteristike - Boja: Bela Dimenzije: 340mm x 326mm x 160mm Težina: 3.64kg Pakovanje: Baza za punjenje Kapacitet: 0.21l (rezervoar za vodu),4l (rezervoar za prašinu) Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 336.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 30.17EUR
269.00
EUR
299.17 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Robot usisivač |
| Vrsta usisivača | Sa posudom |
| Snaga | 70 W |
| Vakuum | 10.000Pa |
| Baterija | 5.200mAh, do 120min rada |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Laserski senzor udaljenosti od objekata, Upravljanje pomoću aplikacije Mi Home, LDS tehnologija, Child lock, Daljinsko upravljanje - memorisana ruta, Funkcija brisanja, Istorija čišćenja, Glasovna kontrola |
| Napomena | 3 nivoa podešavanja izlaza vode, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Podržane tehnologije | Multidimensional anti-tangle technology |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 340mm x 326mm x 160mm |
| Težina | 3.64kg |
| Pakovanje | Baza za punjenje |
| Kapacitet | 4l (rezervoar za prašinu), 0.21l (rezervoar za vodu) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.79EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tesla BGL202BGE usisivač, 800w, kapacitet posude za prašinu 2.5L
Proizvođač Deerma Model DX170 Nazivna snaga 600 W Nazivni napon 220~240 V AC Ulazna struja 3,86 A~ Ulazni napon/frekvencija 100-240 V, 50/60 Hz Težina...
Karakteristike - Tip: Višenamenski usisivač Vrsta usisivača: Suvo i mokro čišćenje Snaga: 1.000 W Filter: Filterska kesa od flisa Crevo: Plastično cre...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana