Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
XIAOMI Robot Vacuum S40 usisivač (BHR084AEU)
Maloprodajna cijena: 296.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
237.40 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Robot usisivač |
| Vrsta usisivača | Sa posudom |
| Snaga | 70 W |
| Vakuum | 10.000Pa |
| Baterija | 5.200mAh, do 180min rada |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Laserski senzor udaljenosti od objekata, Upravljanje pomoću aplikacije Mi Home, LDS tehnologija, Turbo mode, Silent Mode, Anti-tangle tehnologija, Strong mode, Standard mode |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Dimenzije | Φ340mm x 98mm |
| Težina | 4.12kg |
| Pakovanje | Baza za punjenje, 1x rezervoar za prašinu, Napajanje, 1x bočna četkica, 1x četka, Sklop podloge za brisanje i rezervoara za vodu, 1x poklopac četke |
| Kapacitet | 0.27l (rezervoar za vodu), 0.52l (rezervoar za prašinu) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.76EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
XIAOMI Robot Vacuum 5 Pro (BHR07WFEU)
Osnovne karakteristike - Tip: Kese za usisivač Vrsta kese: Filcana Podržani modeli usisivača: Karcher VC2 Pakovanje: 5 kesa u pakovanju
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana