Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Xiaomi Robot Vacuum S40 Pro pametni je robotski usisavač s iznimnom usisnom snagom od 15000 Pa i rotirajućim krpama za brisanje. Zahvaljujući LDS laserskoj navigaciji, učinkovito čisti svaki kut doma, uključujući teško dostupna mjesta i rubove. Upravljanje je jednostavno putem Mi Home aplikacije, uz četiri načina rada i napredne funkcije za prepoznavanje prepreka i tepiha.
Maloprodajna cijena: 399.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
319.90 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Vrsta usisavača | Robotski usisavač |
| Usisna snaga | 15000 Pa |
| Kapacitet baterije | 5200 mAh |
| Višestruko mapiranje | Ne |
| Mogućnost penjanja | do 20 mm |
| Način čišćenja | • usisavanje • brisanje • usisavanje i brisanje • usisavanje prije brisanja |
| Kapacitet spremnika za vodu | 320 mL |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 430 mL |
| Automatsko punjenje i nastavak čišćenja | Da |
| Stanica za samopražnjenje | Ne |
| Mogućnosti | • Uključi/isključi • izbjegavanje prepreka • pratite proces čišćenja • prepoznavanje sobe • postavite određenu sobu za čišćenje • virtualni zid |
| Boja | Bijela |
| Dimenzije | 355 x 350 x 99 mm |
| Masa | 4.2 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 10.45EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung VC07M25E0WR/GE usisivač, 750W, kapacitet spremnika 2.5l, EZClean Cyclone
Zapremina kese/posude: 2.5 l, Snaga: 750 W
Karakteristike - Tip: Usisivač za pepeo Vrsta usisivača: Za pepeo Snaga: 600 W Usisna snaga: 150W Filter: 2 filtera Crevo: 2x 0.5m produžna cev,Dužina...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana