Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
XIAOMI Robot Vacuum S40C usisivač (BHR9664EU)
Maloprodajna cijena: 280.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
224.21 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Robot usisivač |
| Vrsta usisivača | Sa posudom |
| Snaga | 55 W |
| Vakuum | 5.000Pa |
| Baterija | 2.600mAh |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Laserski senzor udaljenosti od objekata, Upravljanje pomoću aplikacije Mi Home, LDS tehnologija, Turbo mode, Silent Mode, Strong mode, Standard mode, Skeniranje prostora u 360° |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Dimenzije | Φ340mm x 97mm |
| Težina | 3.44kg |
| Pakovanje | Baza za punjenje, 1x bočna četkica, Adapter za punjenje, Sklop podloge za brisanje i rezervoara za vodu |
| Kapacitet | 0.52l (rezervoar za prašinu), 0.26l (rezervoar za vodu) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.33EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Uklonite nepoželjne grinje iz vaših kreveta, sofa ili posteljine uz Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner Pro i uživajte u udobnosti svog doma bez straha od...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana