Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Robot usisivač Vrsta usisivača: Suvo i mokro čišćenje Snaga: 55 W Vakuum: 8000 Pa Nivo buke: ≤ 50dB Baterija: 5200mAh Ostalo - Dodatne funkcije: Lako čišćenje,Ograničavanje kretanja usisivača,Senzor za detekciju ivica Podržane tehnologije: Inovativna tehnologija sečenja dlaka protiv zapetljavanja Fizičke karakteristike - Boja: Crna Dimenzije: 563mm x 420mm x 340mm Težina: 3.9kg Kapacitet: 3.8l (prljava voda),4l (čista voda) Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 749.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 69.10EUR
599.90
EUR
669.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Robot usisivač |
| Vrsta usisivača | Suvo i mokro čišćenje |
| Snaga | 55 W |
| Vakuum | 8000 Pa |
| Nivo buke | ≤ 50dB |
| Baterija | 5200mAh |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Lako čišćenje, Senzor za detekciju ivica, Ograničavanje kretanja usisivača |
| Podržane tehnologije | Inovativna tehnologija sečenja dlaka protiv zapetljavanja |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 563mm x 420mm x 340mm |
| Težina | 3.9kg |
| Kapacitet | 4l (čista voda), 3.8l (prljava voda) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 19.60EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Snažni usisivač, Bespoke AI Jet Lite, Snaga: 280w, Trajanje do 60', Stanica za punjenje, Vrijeme punjenja baterije 3.5 h, HEPA filtracija, Digitalni L...
Samsung VS15A60AGR5/GE usisivač Jet 65 Pet, digital inverter motor, 150W, autonomija do 40 min
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana