Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Xiaomi Robot Vacuum X20 Pro uz baznu stanicu koja ima nekoliko značajki omogućuje besprijekorno čišćenje doma kad god poželite! Robotski usisavač s lakoćom će ukloniti i najsitnije mrvice uz pomoć usisne snage od 7000 Pa, dok dvije rotirajuće krpe za brisanje poda vaše podne površine čine blistavo čistim. Odaberite između 4 načina rada i čišćenje prilagodite potrebama svog doma. Kapacitet baterije od 5200 mAh osigurava lako čišćenje cijelog doma, a izvrsnost u radu osigurava i "Carpet Boost" način rada tijekom kojeg se usisavanje pojačava kako bi se iz tepiha izvukla sva neželjena prašina.
Maloprodajna cijena: 586.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 130.00EUR
469.00
EUR
599.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Usisna snaga | 7000 Pa |
| Kapacitet baterije | 5200 mAh |
| Višestruko mapiranje | Da |
| Mogućnost penjanja | do 20 mm |
| Način čišćenja | usisavanje, brisanje, usisavanje i brisanje, usisavanje prije brisanja |
| Kapacitet spremnika za vodu | 4 L (stanica) |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 290 mL (usisavač), 2.5 L (stanica) |
| Automatsko punjenje i nastavak čišćenja | Da |
| Stanica za samopražnjenje | Da |
| Mogućnosti | Praćenje napretka čišćenja, postavite određenu sobu za čišćenje, virtualni zid, odabir između 4 načina čišćenja |
| Boja | Bijela |
| Dimenzije | 350 × 97 mm (usisavač) / 563 × 420 × 340 mm (stanica) |
| Masa | 3.7 kg (robotski usisavač) / 12.3 kg (sa stanicom) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 15.33EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Baterija Li-ion: 5200 mAh, Max vrijeme rada cca: 260 min, Veličina posude za prašinu: 400 ml, Kapacitet posude za vodu: 240 ml, Težina robota: 4.3 kg,...
Karakteristike - Tip: 2 u 1: Baterijski i ručni usisivač u jednoj mašini Vrsta usisivača: Sa posudom Snaga: 700 W Usisna snaga: 280AW Vakuum: 25kPa Fi...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana