Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
XIAOMI Robot Vacuum X20 Pro (BHR8859EU)
Maloprodajna cijena: 586.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 130.00EUR
469.00
EUR
599.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Robot usisivač |
| Vrsta usisivača | Sa posudom |
| Snaga | 55 W |
| Usisna snaga | 7.000Pa |
| Baterija | 5200mAh |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | LIDAR laserski sistem, Automatsko pražnjenje prašine, 4 programa rada, Sušenje toplim vazduhom, Prepoznavanje podloge |
| Podržane tehnologije | Mi Home, Google asistent, Amazon Alexa |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 350mm x 350mm x 97mm |
| Težina | 3.7kg |
| Pakovanje | 1x bočna četkica, 1x četka, Baza |
| Zapremina | 2.5l (posuda za prašinu) |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 15.33EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Samsung VC07M25E0WR/GE usisivač, 750W, kapacitet spremnika 2.5l, EZClean Cyclone
Snaga:1600W; Kapacitet vrećice za prašinu:2l; Indikator napunjenosti vrećice
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana