Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Ruter Bežična mreža - Standardi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac,IEEE 802.3/3u/3ab Bežični protok: 300Mbps + 867Mbps Frekventni opseg: 2.4GHz - 5GHz Antene - Tip: Spoljna Broj: 4 Žična mreža - Standardi žične mreže: 1000Base-T (Gigabit) Zaštita - WPA: PSK,PSK2 Ostalo: SSID Priključci / Slotovi - RJ-45: 1x 10/100/1000Mbps (WAN),2 (10/100/1000Mbps) Memorija - Interna: 16MB RAM memorija: 128MB Ostalo - Ostalo: 880MHz Dual Core procesor,OpenWRT MiWiFi ROM,Supports IPv6 Fizičke karakteristike - Dimenzije: 201mmm x 174mm x 122mm Boja: Bela Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 47.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
38.22 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Ruter |
| Bežična mreža | |
| Standardi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac, IEEE 802.3/3u/3ab |
| Bežični protok | 300Mbps + 867Mbps |
| Frekventni opseg | 2.4GHz - 5GHz |
| Antene | |
| Tip | Spoljna |
| Broj | 4 |
| Žična mreža | |
| Standardi žične mreže | 1000Base-T (Gigabit) |
| Zaštita | |
| WPA | PSK, PSK2 |
| Ostalo | SSID |
| Priključci / Slotovi | |
| RJ-45 | 2 (10/100/1000Mbps), 1x 10/100/1000Mbps (WAN) |
| Memorija | |
| Interna | 16MB |
| RAM memorija | 128MB |
| Ostalo | |
| Ostalo | Supports IPv6, 880MHz Dual Core procesor, OpenWRT MiWiFi ROM |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 201mmm x 174mm x 122mm |
| Boja | Bela |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.25EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
RT-BE92U AiMesh Tri-Band Wi-Fi 7 ruter
TP-Link Mercusys MT110 150Mbps 4G LTE mobile wi-fi
TP-Link ARCHER MR600 ruter
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana