Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovne karakteristike - Tip: Ruter Bežična mreža - Standardi: IEEE 802.11ax,IEEE 802.3/3u/3ab Bežični protok: 574Mbps + 2402Mbps Frekventni opseg: 2.4GHz - 5GHz Antene - Tip: Spoljna Broj: 4 Žična mreža - Standardi žične mreže: 1000Base-T (Gigabit) Zaštita - WPA: PSK WPA2: PSK Ostalo: SSID,WPA3-SAE Priključci / Slotovi - RJ-45: 4 (10/100/1000Mbps) Ostalo - Dodatne funkcije: Beamforming,BSS,OFDMA Podržane tehnologije: Mesh,NFC,Xtra Range Ostalo: 1.3GHz dual-core procesor,Dual Band,IPTV,MiWiFi ROM,Supports IPv6 Fizičke karakteristike - Dimenzije: 225mm x 208.8mm x 172mm Boja: Bela Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 85.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
68.06 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Ruter |
| Bežična mreža | |
| Standardi | IEEE 802.11ax, IEEE 802.3/3u/3ab |
| Bežični protok | 574Mbps + 2402Mbps |
| Frekventni opseg | 2.4GHz - 5GHz |
| Antene | |
| Tip | Spoljna |
| Broj | 4 |
| Žična mreža | |
| Standardi žične mreže | 1000Base-T (Gigabit) |
| Zaštita | |
| WPA | PSK |
| WPA2 | PSK |
| Ostalo | WPA3-SAE, SSID |
| Priključci / Slotovi | |
| RJ-45 | 4 (10/100/1000Mbps) |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | OFDMA, Beamforming, BSS |
| Podržane tehnologije | NFC, Xtra Range, Mesh |
| Ostalo | Dual Band, IPTV, Supports IPv6, 1.3GHz dual-core procesor, MiWiFi ROM |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 225mm x 208.8mm x 172mm |
| Boja | Bela |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.22EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
TP-Link ARCHER C80 AC1900 Wireless MU-MIMO WiFi 5 Ruter
TP-Link Mercusys MT110 150Mbps 4G LTE mobile wi-fi
RE505X AX1500 WiFi bežični Extender dometa / Access Point 1500Mb/s, OneMesh™, univerzalni dual band 2.4 & 5GHz WiFi 6, OFDMA, Gigabit LAN, zidna monta...
Xiaomi Router AX3000T dolazi s dva pojasa, 2.4 GHz i 5 GHz koji podržavaju kombiniranu bežičnu mrežu maksimalne brzine do 2976 Mbps. Uz Xtra Range teh...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana