Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Tip - Tip pegle: Pegla na paru Kapacitet rezervoara za vodu: 160ml Osnovne karakteristike - Snaga: 1.300W Dodatne funkcije: Brzo zagrevanje za 26 sekundi Ostale osobine: Dugme za neprekidnu paru,Signalna lampica Ostale karakteristike - Pritisak pare: 30kPa Ostalo: Horizontalno i vertikalno peglanje Fizičke karakteristike - Dužina kabla: 1.9m Boja: Bela Dimenzije: 237mm x 172.5mm x 92mm (sklopljena),243mm x 108mm x 92mm Materijal: Liveni aluminijum Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 46.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
37.52 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Tip | |
|---|---|
| Tip pegle | Pegla na paru |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 160ml |
| Osnovne karakteristike | |
| Snaga | 1.300W |
| Dodatne funkcije | Brzo zagrevanje za 26 sekundi |
| Ostale osobine | Dugme za neprekidnu paru, Signalna lampica |
| Ostale karakteristike | |
| Pritisak pare | 30kPa |
| Ostalo | Horizontalno i vertikalno peglanje |
| Fizičke karakteristike | |
| Dužina kabla | 1.9m |
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 243mm x 108mm x 92mm, 237mm x 172.5mm x 92mm (sklopljena) |
| Materijal | Liveni aluminijum |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.23EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Tip - Tip pegle: Pegla na paru Kapacitet rezervoara za vodu: 470ml Osnovne karakteristike - Snaga: 2.600W Čišćenje: Self-clean (samočišćenje) Dodatne...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana