Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Xiaomi Smart Band 10 dolazi s 1.72“ AMOLED zaslonom, svjetlinom do 1500 nita i 60 Hz brzinom osvježavanja, čime pruža iznimnu glatkoću i vrhunsko korisničko iskustvo. Uz elegantan i lagan dizajn, senzore za praćenje zdravstvenih parametara i podršku za 150+ sportskih načina, idealan je odabir za sve stilove i razne aktivnosti. Kapacitet baterije od 233 mAh pruža dugotrajnost u radu bez potrebe za čestim nadopunjavanjem.
Maloprodajna cijena: 67.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
54.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Boja | Srebrna |
| Veličina zaslona | 1.72" |
| Tip zaslona | AMOLED |
| Rezolucija | 212 x 520 px |
| Vodootpornost | 5 ATM |
| Kapacitet baterije | 233 mAh |
| Povezivanje | Bluetooth 5.4 |
| Senzori | • Akcelerometar
• žiroskop • kompas • PPG senzor • senzor ambijentalnog svijetla |
| Operacijski sustav | Android 8.0 i noviji, iOS 12.0 i noviji |
| Model sata/narukvice | Xiaomi Smart Band 10 |
| Duljina remena | 135 - 210 mm |
| Dimenzije | 46.57 x 22.54 x 10.95 mm |
| Masa | 15.95 g (bez narukvice) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.76EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: 2.0 (Stereo) Frekventni opseg:...
Karakteristike - Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Bubice Stil nošenja: Unutrašnjost uha Namena: Mobilni uređaj Frekventni opseg...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana