Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Xiaomi Smart Band 9 Active savršen je spoj funkcionalnosti, stila i izdržljivosti baterije kapaciteta 300 mAh! S velikim 1.47" TFT zaslonom i brzinom osvježavanja od 60 Hz svaki dodir je brz i precizan. Uz praćenje zdravstvenog stanja i mnogobrojne sportske funkcije ova pametna narukvica zadovoljava sve potrebe modernog korisnika pružajući potpuno korisničko iskustvo. Spojite narukvicu putem Mi Fitness aplikacije i uživajte u danu koji je pred vama.
Maloprodajna cijena: 37.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
29.99 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Boja | Bež |
| Veličina zaslona | 1.47" |
| Tip zaslona | TFT |
| Rezolucija | 172 x 320 px |
| Vodootpornost | 5 ATM |
| Kapacitet baterije | 300 mAh |
| Povezivanje | Bluetooth 5.3 |
| Senzori | PPG senzor, akcelerometar |
| Operacijski sustav | Android 8.0, iOS12 |
| Dimenzije | 45.90 x 26.94 x 9.99mm |
| Masa | 29.7 g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.98EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Xiaomi Smart Band 9 Active savršen je spoj funkcionalnosti, stila i izdržljivosti baterije kapaciteta 300 mAh! S velikim 1.47" TFT zaslonom i brzinom...
<div class="value" itemprop="description"><p><strong>Xiaomi Smart Band 9 Active </strong>savršen je spoj funkcionalnosti, stila i izdržljivosti <stron...
<div class="value" itemprop="description"> <p><strong>Xiaomi Sport Water Bottle</strong> <strong>kapaciteta1 L,</strong> savršen je saput...
Xiaomi Straw Mug je termoizolirana boca kapaciteta 1 L koja održava temperaturu napitka do 6 sati, idealna za uživanje u toplim ili hlad...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana