Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Xiaomi Smart Camera C100 pruža 24/7 nadzor s 2K HD kvalitetom snimanja, osiguravajući jasne slike čak i u uvjetima slabog osvjetljenja. S naprednom AI tehnologijom detekcije i dvosmjernom komunikacijom, ova kamera omogućuje visoki nivo sigurnosti i praktičnosti. Uz podršku za Wi-Fi 6 i fizičku zaštitu objektiva, vaša privatnost i stabilnost veze uvijek su zajamčeni.
Maloprodajna cijena: 37.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
29.92 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Rezolucija | 2304 x 1296 px |
| Noćni način rada | Da |
| Kut leće | 128° |
| Povezivanje | Bluetooth 5.2, Wi-Fi 2.4 GHz |
| Vanjska / Unutarnja | Unutarnja |
| Video formati | H.265 |
| Pohrana podataka | • Micro SD kartica do 256 GB (nije uključena) • pohrana u oblaku • mrežna pohrana (NAS) |
| Mogućnosti | • Detekcija zvuka i glasne buke • Detekcija ljudskog tijela • Slanje zvučnog i vizualnog alarma obavijesti putem Mi Home aplikacije • Zaštita privatnosti prilagođenog područja • Virtualna ograda • Dvosmjerna komunikacija • Aktivna fizička zaštita leća |
| Radni uvjeti | -10°C do 45℃ |
| Boja | Bijela |
| Dimenzije | 69 x 68 x 115 mm |
| Masa | 170 g |
| Sadržaj pakiranja | • Xiaomi Smart Camera C100
• Kabel za napajanje • Set za zidnu montažu • Naljepnica s predloškom za montažu • Korisnički priručnik |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.98EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
5 Megapiksela, 1.920 x 1.080 (Full HD 1080p)
IPC-HFW2249T-ZAS-IL 2MP Smart Bullet WizSense Network kamera
IPC-HDW1239V-A-IL-0280B 2MP Entry Smart Dual Light Fixed-focal Eyeball Network Camera
TP-LINK TAPO C425 KIT Solar-Powered Security Camera Kit, 2K QHD, 4MP, Free AI Detection, IP66
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana