Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Xiaomi Smart Ceiling Light D30 stropna je svjetiljka s prirodnim spektrom svjetlosti i visokim indeksom (Ra97 CRI) za živopisne boje. Optička mikroprizma smanjuje odsjaj i štiti oči, osiguravajući ravnomjerno osvjetljenje. Wi-Fi povezivost s Mi Home aplikacijom, omogućuje jednostavno upravljanje i dugotrajan rad.
Maloprodajna cijena: 62.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 10.94EUR
49.90
EUR
60.84 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Boja | Bijela |
| Povezivanje | Bluetooth 4.2, Wi-Fi 2.4 GHz |
| Temperatura boje | 2700-5700 K |
| Svjetlosni tok | 1700 Im |
| Raspon boja | Ra 97 |
| Snaga | 30 W |
| Mogućnosti | Područje rasvjete: 8 – 15 ㎡ |
| Dimenzije | 350 x 60 x 350 mm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.63EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
<div class="value" itemprop="description"><p>Osvijetlite površinu cijelog radnog stola s lakoćom uz <strong>Xiaomi Desk Lamp Lite</strong> koja sa svo...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana