Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Xiaomi Smart Ceiling Light D40 pruža savršeno osvjetljenje za prostorije veličine od 15 do 25 m² s prirodnim spektrom svjetlosti i visokim indeksom Ra97 za živopisnu reprodukciju boja. S naprednom optičkom mikroprizmom i svjetlosnim tokom od 3000 lm, nudi mekše i ravnomjerno osvjetljenje, smanjujući naprezanje očiju. Opremljena Wi-Fi modulom, omogućuje jednostavno upravljanje putem Mi Home aplikacije, pružajući modernu udobnost i učinkovitost u vašem domu.
Maloprodajna cijena: 87.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 13.44EUR
69.90
EUR
83.34 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Boja | Bijela |
| Povezivanje | Bluetooth 4.2, Wi-Fi 2.4 GHz |
| Temperatura boje | 2700-5700 K |
| Svjetlosni tok | 3000 Im |
| Raspon boja | Ra 97 |
| Snaga | 45 W |
| Mogućnosti | Područje rasvjete 15 do 25 m² |
| Dimenzije | 450 x 60 x 450 mm |
| Masa | 1,7 kg |
Plaćanje na rate
Rata već od: 2.28EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Karakteristike - Tip: Lampa za kampovanje Vrsta sijalice: LED Svetlosni fluks: 6Lm - 230Lm Fizičke karakteristike - Boja: Bela Dimenzije: 198mm x 123...
Yeelight Gaming Smart Cube svjetlosna ploča
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana