Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Karakteristike - Tip: Friteza na vruć vazduh Snaga: 1.800W Temperatura: od 40°C do 220°C Odložen start: do 24h Broj nožića: 4 Fizičke karakteristike - Boja: Bela Dimenzije: 389mm x 317mm x 287mm Težina: 5.4kg Pakovanje: Grill,Ploča za prženje Kapacitet: 6.5l Ostalo - Dodatne funkcije: Automatska pauza kad je korpa uklonjena,Podesiva temperatura Napomena: 12 programa,Grill sa zaštitom,Otvor za hlađenje nazad,Upravljanje putem Mi Home aplikacije Podržane tehnologije: Ugrađen Wi-Fi Ostalo: LCD Smart displej Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Maloprodajna cijena: 149.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
119.79 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Friteza na vruć vazduh |
| Snaga | 1.800W |
| Temperatura | od 40°C do 220°C |
| Odložen start | do 24h |
| Broj nožića | 4 |
| Fizičke karakteristike | |
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 389mm x 317mm x 287mm |
| Težina | 5.4kg |
| Pakovanje | Grill, Ploča za prženje |
| Kapacitet | 6.5l |
| Ostalo | |
| Dodatne funkcije | Podesiva temperatura, Automatska pauza kad je korpa uklonjena |
| Napomena | Upravljanje putem Mi Home aplikacije, 12 programa, Grill sa zaštitom, Otvor za hlađenje nazad |
| Podržane tehnologije | Ugrađen Wi-Fi |
| Ostalo | LCD Smart displej |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 3.91EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
NINJA friteza SL400EU Double Stack XL vruć vazduh: 2470 W; kapacitet 9.5 L; vertikalni dizajn
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana