Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Uz Xiaomi Sound Outdoor 30 W uživat ćete do čak 12 sati neprestane reprodukcije omiljene glazbe zahvaljujući snažnoj bateriji od 2600 mAh. Prepustite se uživanju, a prijenosni zvučnik ponesite sa sobom gdje god idete jer s pomoću jednostavnog i kompaktnog dizajna lako će stati gdje god ga smjestite. Doživite prirodan i očaravajuć zvuk koji oduševljava uz Xiaomi Sound Outdoor 30 W koji automatski izjednačava frekvenciju komponenti i razinu glasnoće kako bi svi detalji omiljene glazbe bili maksimalni.
Maloprodajna cijena: 61.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
49.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Boja | Crvena |
| Povezivanje | Bluetooth 5.4 |
| Kapacitet baterije | 2600 mAh |
| Poništavanje buke (ANC) | Ne |
| Razina zvuka | 80 dB |
| Domet | 25 m |
| Dimenzije | 68 x 66 x 196.6 mm |
| Vodootpornost | IP67 |
| Masa | 597 g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 1.60EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana