Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: 2.5K Tip panela: IPS Osvežavanje: 240Hz Ostalo: 100% DCI-P3 color gamut,16:10,3ms odziv,Anti-glare,Dolby Vision HDR,G-Sync,High-brightness 500-nit,Kontrast 1.200:1,Pantone Validated,ROG Nebula Display Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Ultra Series 2 Klasa procesora: Intel Core Ultra 9 Model procesora: 275HX Broj jezgara procesora: 24 Broj logičkih jezgara (niti): 24 Radni takt procesora: 2.7 GHz (5.4 GHz) Keš memorija procesora: 36MB Intel Smart cache Ostalo: Intel AI Boost Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 32GB Tip memorije: SO-DIMM DDR5 Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 1 Maksimalno podržano: 64GB Skladištenje podataka - SSD: 1TB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0 Disk slotovi: 2x PCIe 4.0 x4 Interfejs raspooživih slotova: 1x PCIe 4.0 x4 Raspoloživi slotovi: 1 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Neintegrisana Grafika: nVidia GeForce Model grafike: RTX 5070 Količina grafičke memorije: 8GB Tip grafičke memorije: GDDR7 Ostalo: ROG Boost: 1.475MHz@115W (1.425MHz Boost + 50MHz OC) Dodatna grafika - Proizvođač: Intel Model: UHD Graphics Tip memorije: Deljena Reklamacioni period - Napomena: Ostvarite dodatnih 12 meseci garancije prijavom na sajtu https://www.asusplus.rs/rs/warranty-extension Reklamacioni period: 24 meseca Neuralni procesor (NPU) - NPU model: Intel AI Boost Broj operacija (trilion operacija po sekundi): Do 13 TOPS Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth verzija: 5.4 Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Ostale osobine: Triple band 2x2 Priključci / Slotovi - Thunderbolt: 1x Thunderbolt 4 DisplayPort priključci: Da preko Thunderbolta,Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 3x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Bezbednost - TPM: Da Prepoznavanje lica: Windows Hello Kamera - Rezolucija: 1080p Model: FHD IR Audio - Zvučnici: Da Mikrofon: Ugrađen Ostalo: AI noise canceling,Dolby Atmos,Hi-Res certifikat,Smart Amp Technology Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Numerički deo tastature: Podržan preko touch panela Osvetljena tastatura: RGB osvetljenje Ostalo: 4-Zone RGB,Backlit chiclet,Copilot taster Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4 Kapacitet baterije: 90Wh Ostalo: 4S1P Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Fizičke karakteristike - Materijal: Plastika i aluminijum Dimenzije: 354mm x 268mm x 22.8~30.8mm Masa: 2.65kg Boja: Siva Opis boje: Eclipse Gray Pakovanje: ASUS ROG gaming ranac Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 280W
Maloprodajna cijena: 3853.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
3083.10 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.560 x 1.600 |
| Format rezolucije | 2.5K |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 240Hz |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 500-nit, Pantone Validated, 100% DCI-P3 color gamut, 16:10, 3ms odziv, G-Sync, Dolby Vision HDR, ROG Nebula Display, Kontrast 1.200:1 |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Ultra Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core Ultra 9 |
| Model procesora | 275HX |
| Broj jezgara procesora | 24 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 24 |
| Radni takt procesora | 2.7 GHz (5.4 GHz) |
| Keš memorija procesora | 36MB Intel Smart cache |
| Ostalo | Intel AI Boost |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 2x PCIe 4.0 x4 |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x PCIe 4.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model grafike | RTX 5070 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR7 |
| Ostalo | ROG Boost: 1.475MHz@115W (1.425MHz Boost + 50MHz OC) |
| Dodatna grafika | |
| Proizvođač | Intel |
| Model | UHD Graphics |
| Tip memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Intel AI Boost |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 13 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Ostale osobine | Triple band 2x2 |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C, Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 3x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Prepoznavanje lica | Windows Hello |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1080p |
| Model | FHD IR |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Dolby Atmos, Smart Amp Technology, AI noise canceling, Hi-Res certifikat |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Podržan preko touch panela |
| Osvetljena tastatura | RGB osvetljenje |
| Ostalo | Copilot taster, 4-Zone RGB, Backlit chiclet |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Kapacitet baterije | 90Wh |
| Ostalo | 4S1P |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika i aluminijum |
| Dimenzije | 354mm x 268mm x 22.8~30.8mm |
| Masa | 2.65kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Eclipse Gray |
| Pakovanje | ASUS ROG gaming ranac |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 280W |
Plaćanje na rate
Rata već od: 100.75EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 250 nita,45%...
Dell 16 Win11Pro/Core5 120U/1TB/2x8GB/16" FHD/backlit US/IntelGraphics/Carbon Black
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.880 x 1.800 Format rezolucije: 3K Tip panela: OLED Touchscreen: Da Osvežavanje: 120Hz Ostalo: 0....
(Ultra 5) ThinkBook 14 G8 IAL (ARCTIC GREY), 14"(1920x1200)AG IPS 300nits, Intel Core Ultra 5 225U(12C/14T, 4.3GHz,12MB), DDR5 16GB (+free SLOT), M.2...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana