Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 250 nita,45% NTSC color gamut,Anti-glare Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: AMD Serija procesora: Ryzen 100 Klasa procesora: AMD Ryzen 7 Model procesora: 170 Broj jezgara procesora: 8 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 3.2 GHz (4.75 GHz) Keš memorija procesora: 20MB Proces izrade: 6nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: SO-DIMM DDR5 Broj slotova: 1 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 0 Integrisano: 8GB Skladištenje podataka - SSD: 512GB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0 x4 Disk slotovi: 1 Raspoloživi slotovi: 0 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: AMD Model grafike: Radeon 680M Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Napomena: Ostvarite dodatnih 12 meseci garancije prijavom na sajtu https://www.asusplus.rs/rs/warranty-extension Reklamacioni period: 24 meseca Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.4 Ostale osobine: Dual band 2x2 Priključci / Slotovi - HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Ukupno USB priključaka: 5 USB-A priključci: 1x USB 2.0,2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Napomena: Power Delivery preko USB-C Bezbednost - TPM: Da Kamera - Rezolucija: 720p Model: HD Audio - Zvučnici: Da Mikrofon: Ugrađen Ostalo: Cortana support,SonicMaster Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Numerički deo tastature: Da Ostalo: Backlit chiclet,Precision Touchpad Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 3 Kapacitet baterije: 42Whr Ostalo: 3S1P Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: GlideX,MyASUS,ScreenXpert Fizičke karakteristike - Materijal: Plastika Dimenzije: 359.7mm x 232.5mm x 19.9mm Masa: 1.70kg Boja: Srebrno-crna Opis boje: Cool Silver Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 68W (Tip C) Podržane tehnologije: AI Noise Canceling,Battery health charging,Fan Profile,Function key lock,Live update,Splendid,System diagnosis,TaskFirst,WiFi SmartConnect Standardi zaštite i izdržljivosti: Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu
Maloprodajna cijena: 902.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
721.70 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, 45% NTSC color gamut, 250 nita |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 100 |
| Klasa procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | 170 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 3.2 GHz (4.75 GHz) |
| Keš memorija procesora | 20MB |
| Proces izrade | 6nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Broj slotova | 1 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Integrisano | 8GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 x4 |
| Disk slotovi | 1 |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | AMD |
| Model grafike | Radeon 680M |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.4 |
| Ostale osobine | Dual band 2x2 |
| Priključci / Slotovi | |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0 |
| USB-C priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Napomena | Power Delivery preko USB-C |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 720p |
| Model | HD |
| Audio | |
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Cortana support, SonicMaster |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Ostalo | Backlit chiclet, Precision Touchpad |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 42Whr |
| Ostalo | 3S1P |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | MyASUS, ScreenXpert, GlideX |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 359.7mm x 232.5mm x 19.9mm |
| Masa | 1.70kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Srebrno-crna |
| Opis boje | Cool Silver |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 68W (Tip C) |
| Podržane tehnologije | Splendid, Function key lock, WiFi SmartConnect, AI Noise Canceling, Fan Profile, TaskFirst, System diagnosis, Battery health charging, Live update |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
Plaćanje na rate
Rata već od: 23.58EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
ASUS ZenBook 14 OLED UX3405CA-PZ067X (14 inča 3K OLED, Ultra 9 285H, 32GB, SSD 1TB, Win11 Pro) laptop
Lenovo ThinkBook 16 G8 Ultra5 135H/512GB/16GB/16" WUXGA/Integrated/Backlit YU/NoOS/Arctic Grey
HP Pavilion Aero Win11Home/Ryzen5 8640U/1TB/16GB DDR5/AMDRadeon/13.3Iinča WQXGA/Sky blue
Veličina ekrana: 14", Procesor: Intel, Tip procesora: Core Ultra 5, Broj jezgara: 14, Model procesora: 135H, Memorija: 16 GB, Tip Diska1: SSD, Disk1:...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana