Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Bežični optički miš, 1000 dpi, sive bijele boje sa 2 tipke i scroll dugmetom
Maloprodajna cijena: 21.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
17.38 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 3.00 EUR.
| Način povezivanja: | Bežično povezivanje |
| Gaming: | Ne |
| Oblik miša: | Simetrični |
| Dizajn miša: | Za obije ruke |
| Senzor: | Optički |
| Rezolucija: | 1000 DPI |
| Pozadinsko osvetljenje: | Ne |
| Konekcija: | USB nano prijemnik |
| Vrsta baterije: | Alkalna baterija |
| Podržani operativni sistemi: | Windows, MacOS, Linux, ChromeOS |
| Boja: | Siva |
| Frekventni opseg: | 2,4 GHz |
| Domet: | Do 10 metara |
| Tip baterije: | AA baterija |
| Autonomija baterije: | Do 12 mjeseci |
| Podržane verzije operativnih sistema: | Windows 7/8/10, MacOS X 10.5+, Linux kernel 2.6+, ChromeOS |
| Dimenzije: | 60 x 99 x 39 mm (ŠxVxD) |
| Masa: | 75,2 g |
Plaćanje na rate
Rata već od: 0.57EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
M196 bluetooth mis, rezolucija: 1000 DPI, 1 AA battery (pre-istalirana), Bluetooth Low Energy Technology, Boja: Bijela
Baracuda MIŠ BGM-124 TURTLE ROZA / 3200 dpi / Wireless
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana