Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: LCD Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativni kontrast: 1.000:1 Dinamički kontrast: 100.000.000:1 Osvetljenje: 250 nita Odziv: 0.5ms (Gray to Gray Min.),1ms (VRB) Vertikalno osvežavanje: 200Hz Tip adaptivne sinhronizacije: AMD FreeSync Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Gaming: Da Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: 90% of DCI-P3,Anti-reflection,HDR10 Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.2 Ukupno HDMI priključaka: 2 HDMI priključci: 2x HDMI 2.0 Audio izlaz: 1 x audio (L/R) izlaz Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2 x 2W Dodatne funkcije - Podržane tehnologije: Acer Display Widget,Acer VisionCare Ostalo: Kensington security slot,Ugao nagiba od -5 do -25° Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Širina: 614mm Dubina: 210mm Visina: 462mm Masa: 4.7kg Energetska efikasnost - Energetska klasa: F Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 212.70EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
170.14 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 1ms (VRB), 0.5ms (Gray to Gray Min.) |
| Vertikalno osvežavanje | 200Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | 90% of DCI-P3, HDR10, Anti-reflection |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Audio izlaz | 1 x audio (L/R) izlaz |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 2W |
| Dodatne funkcije | |
| Podržane tehnologije | Acer VisionCare, Acer Display Widget |
| Ostalo | Kensington security slot, Ugao nagiba od -5 do -25° |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 614mm |
| Dubina | 210mm |
| Visina | 462mm |
| Masa | 4.7kg |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | F |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 5.56EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
SAMSUNG Curved WQHD Business Monitor S65UC, 34", 3440 x 1440, 100Hz, 5ms, DP/HDMI/USB Hub, Speaker
Ekran - Veličina ekrana: 23.8 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: VA LED Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 5.120 x 2.880 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Nativn...
Ekran - Veličina ekrana: 34.2 inča Rezolucija: 3.440 x 1.440 Tip ekrana: LED Tip panela: OLED Pozadinsko osvetljenje: Quantum Dot Odnos stranica: 21:9...
34", 100Hz, 5ms, Display port, 2x HDMI
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana