Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
GIGABYTE 27 inča GS27QCA QHD 2560x1440 180 Hz zakrivljeni gaming monitor
Maloprodajna cijena: 236.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
Ušteda: 10.00EUR
189.00
EUR
199.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
Ekran
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | VA LED zakrivljeni |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | Edge-LED |
| Nativni kontrast | 4.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 1ms (mprt) |
| Vertikalno osvežavanje | 180Hz |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Veličina piksela | 0.2331mm |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | Flicker-free, Low Blue Light, 8-bit color, Zakrivljenost 1500R, HDR Ready |
Priključci / Slotovi
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| Ukupno HDMI priključaka | 2 |
| HDMI priključci | 2x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB priključci | 2x USB 3.0 (Tip A) |
| Audio izlaz | 3.5mm |
Audio
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2x 2W |
Dodatne funkcije
| Ostalo | OSD Pomoćnik, Game Assist, Black Equalizer |
Fizičke karakteristike
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Širina | 610.3mm |
| Dubina | 203mm (sa postoljem), 84.5mm (bez postolja) |
| Visina | 531mm (sa postoljem), 367.4mm (bez postolja) |
| Masa | 6.3kg (sa postoljem) |
Energetska efikasnost
| Energetska klasa | G |
Plaćanje na rate
Rata već od: 6.18EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
32 inch G3223Q 4K 144Hz USB-C FreeSync IPS Gaming monitor
BENQ 23.8 inča GW2491 LED monitor
Ekran - Veličina ekrana: 24.5 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: ELED Odnos stranica: 16:9 Nativni...
GIGABYTE 27 inča GS27QCA QHD 2560x1440 180 Hz zakrivljeni gaming monitor
Ekran - Veličina ekrana: 31.5 inča Rezolucija: 2.560 x 1.440 Tip ekrana: TFT LCD zakrivljeni Tip panela: VA Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight Odno...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana