Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 27 inča Rezolucija: 1.920 x 1.080 Tip ekrana: IPS LED Tip panela: IPS Pozadinsko osvetljenje: LED Odnos stranica: 16:9 Dinamički kontrast: 100.000.000:1 Osvetljenje: 250 nita Odziv: 1ms (VRB) Vertikalno osvežavanje: 144Hz Tip adaptivne sinhronizacije: AMD FreeSync Uglovi gledanja: 178 stepeni horizontalni,178 stepeni vertikalni Gaming: Da Paleta boja: 16.7 miliona boja Ostalo: 99%(sRGB),Acer VisionCare,Zero Frame Pro Priključci / Slotovi - Ukupno DisplayPort priključaka: 1 DisplayPort priključci: 1x DisplayPort 1.2 Ukupno HDMI priključaka: 1 HDMI priključci: 1x HDMI 1.4 Audio izlaz: 3.5mm Audio - Zvučnici: Ugrađeni Snaga zvučnika: 2 x 2W Dodatne funkcije - Ostalo: Ugao nagiba od -5 do 25° Fizičke karakteristike - Dodatne mogućnosti: Tilt Montiranje na zid: VESA 100mm x 100mm Boja: Crna Energetska efikasnost - Energetska klasa: E Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 153.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
122.45 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 27 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | IPS LED |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 1ms (VRB) |
| Vertikalno osvežavanje | 144Hz |
| Tip adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Gaming | Da |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | 99%(sRGB), Acer VisionCare, Zero Frame Pro |
| Priključci / Slotovi | |
| Ukupno DisplayPort priključaka | 1 |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort 1.2 |
| Ukupno HDMI priključaka | 1 |
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Audio izlaz | 3.5mm |
| Audio | |
| Zvučnici | Ugrađeni |
| Snaga zvučnika | 2 x 2W |
| Dodatne funkcije | |
| Ostalo | Ugao nagiba od -5 do 25° |
| Fizičke karakteristike | |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Boja | Crna |
| Energetska efikasnost | |
| Energetska klasa | E |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.00EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
BENQ 27 inča PD2725U 4K IPS LED Dizajnerski monitor
27U41YA-B 27" IPS FHD 1920x1080@ 120Hz!!!, 16:9, 1500:1, 5ms, 220 cd/m², 178°/178°, AMD FreeSync, RADEON FreeSync, 1 HDMI, 1 VGA, 1 Audio out, VESA100...
HP 527da S5 27inča 100Hz FHD/IPS/2xHDMI/VGA/Height adjustable/Tilt/Black
27inch,FHD 1920x1080,IPS,100Hz,5ms,HDMI,VGA,Audio Out,Tilt podesivost,AMD FreeSync, Reader Mode, Crosshair
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana