Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Ostalo: Acer ComfyView,Non-Glare Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: 13th Gen Klasa procesora: Intel Core i7 Model procesora: i7-13620H Broj jezgara procesora: 10 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 1.8 GHz (4.9 GHz) Keš memorija procesora: 24MB Intel Smart cache Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: DDR5 Broj slotova: 2 Popunjeni slotovi: 1 Slobodni slotovi: 1 Maksimalno podržano: 32GB Skladištenje podataka - SSD: 512GB SSD interfejs: PCIe NVMe Disk slotovi: 1 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Integrisana Grafika: Intel Model grafike: UHD Graphics Tip grafičke memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.2 Ostale osobine: Dual Band Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 2.1 Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Kamera - Rezolucija: 720p Audio - Zvučnici: 2.0 Mikrofon: Dual (ugrađeni) Ostalo: Acer Purified Voice technology,AI noise canceling,Cortana support Tastatura - Slovni raspored tastera: EN (US) Numerički deo tastature: Da Ostalo: Multi-touch touchpad Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 3-Cell (53WHr) Ostalo: Trajanje baterije do 10 sati Softver - Operativni sistem: Linux (eShell) Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi: AcerSense Fizičke karakteristike - Dimenzije: 329.9mm x 237.5mm x 19.95mm Masa: 1.8kg Boja: Siva Opis boje: Pure Silver Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 65W (Tip C)
Maloprodajna cijena: 852.90EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
682.32 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Ostalo | Acer ComfyView, Non-Glare |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 13th Gen |
| Klasa procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | i7-13620H |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 1.8 GHz (4.9 GHz) |
| Keš memorija procesora | 24MB Intel Smart cache |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 1 |
| Maksimalno podržano | 32GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | PCIe NVMe |
| Disk slotovi | 1 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | Intel |
| Model grafike | UHD Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Ostale osobine | Dual Band |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Kamera | |
| Rezolucija | 720p |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Dual (ugrađeni) |
| Ostalo | Cortana support, AI noise canceling, Acer Purified Voice technology |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Ostalo | Multi-touch touchpad |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3-Cell (53WHr) |
| Ostalo | Trajanje baterije do 10 sati |
| Softver | |
| Operativni sistem | Linux (eShell) |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | AcerSense |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 329.9mm x 237.5mm x 19.95mm |
| Masa | 1.8kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Pure Silver |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 65W (Tip C) |
Plaćanje na rate
Rata već od: 22.30EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
HP Pavilion Plus 14-ew0011nn Win11 Home Core i7-1355U/1TB/16GB/14inča 2.8KOLED/IntelIris/Moonlight blue
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: High-brightne...
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color...
GIGABYTE A16 CWH 16 inch FHD+ 165Hz 300nits i7-13620H 16GB 1TB SSD GeForce RTX 5070 8GB Backlit gaming laptop
Ekran - Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 45% NTSC color...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana