Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Ekran - Veličina ekrana: 15.6 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Osvežavanje: 144Hz Ostalo: 250 nita,45% NTSC color gamut,47.34% Adobe,62.5% sRGB,Adaptive-Sync,Anti-glare Procesor / Čipset - Proizvođač procesora: AMD Serija procesora: Ryzen 7000 Klasa procesora: AMD Ryzen 7 Model procesora: 7445HS Broj jezgara procesora: 6 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt procesora: 3.2 GHz (4.7 GHz) Keš memorija procesora: 22MB L3 Cache Proces izrade: 4nm Memorija (RAM) - Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: SO-DIMM DDR5 Radni takt memorije: 5.600MHz Broj slotova: 2 Maksimalno podržano: 64GB Skladištenje podataka - SSD: 512GB SSD interfejs: M.2 NVMe PCIe 4.0 Disk slotovi: 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 Interfejs raspooživih slotova: 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 Raspoloživi slotovi: 1 Optički uređaj: Bez optičkog uređaja Grafika - Tip grafičke: Neintegrisana Grafika: nVidia Model grafike: GeForce RTX 3050 Količina grafičke memorije: 4GB Tip grafičke memorije: GDDR6 Dodatna grafika - Proizvođač: AMD Radeon Tip memorije: Deljena Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Mreža - Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.3 Žična mreža (LAN): 1000Base-T (Gigabit) Ostale osobine: Dual band 2x2 Priključci / Slotovi - DisplayPort priključci: Da preko USB-C HDMI priključci: 1x HDMI 2.0b Ukupno USB priključaka: 4 USB-A priključci: 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) USB-C priključci: 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) Bezbednost - TPM: Da Kamera - Rezolucija: 720p Snimanje videa: 1.280 x 720 Audio - Zvučnici: 2.0 Mikrofon: Ugrađen Ostalo: AI noise canceling,DTS Sound,Hi-Res certifikat Tastatura - Slovni raspored tastera: YU Numerički deo tastature: Da Osvetljena tastatura: RGB osvetljenje Ostalo: 1-Zone RGB,Backlit chiclet,TouchPad Baterija - Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 3 Kapacitet baterije: 48Whr Ostalo: 3S1P Softver - Operativni sistem: Bez operativnog sistema Fizičke karakteristike - Dimenzije: 359mm x 256mm x 24.5mm Masa: 2.3kg Boja: Crna Opis boje: Graphite Black Ostalo: Kensington Security Slot Ostale karakteristike - AC Adapter (punjač): 180W Podržane tehnologije: BIOS Administrator Password and User Password Protection
Maloprodajna cijena: 1178.40EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
942.71 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 144Hz |
| Ostalo | Anti-glare, 45% NTSC color gamut, 250 nita, 62.5% sRGB, 47.34% Adobe, Adaptive-Sync |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 7000 |
| Klasa procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | 7445HS |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 3.2 GHz (4.7 GHz) |
| Keš memorija procesora | 22MB L3 Cache |
| Proces izrade | 4nm |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Radni takt memorije | 5.600MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Disk slotovi | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia |
| Model grafike | GeForce RTX 3050 |
| Količina grafičke memorije | 4GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR6 |
| Dodatna grafika | |
| Proizvođač | AMD Radeon |
| Tip memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Ostale osobine | Dual band 2x2 |
| Priključci / Slotovi | |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0b |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 3x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 720p |
| Snimanje videa | 1.280 x 720 |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | AI noise canceling, Hi-Res certifikat, DTS Sound |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | RGB osvetljenje |
| Ostalo | 1-Zone RGB, Backlit chiclet, TouchPad |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 48Whr |
| Ostalo | 3S1P |
| Softver | |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 359mm x 256mm x 24.5mm |
| Masa | 2.3kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Graphite Black |
| Ostalo | Kensington Security Slot |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 180W |
| Podržane tehnologije | BIOS Administrator Password and User Password Protection |
Plaćanje na rate
Rata već od: 30.81EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: QHD+ Tip panela: WVA Osvežavanje: 60Hz Ostalo: Anti-glare,High-br...
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: High-brightne...
DELL Alienware 16 Aurora 16 inch QHD+ 120Hz 300nits Core 9 270H 64GB 2TB SSD GeForce RTX 5060 8GB Backlit Win11Pro gaming laptop
(i5) IdeaPad Slim 3 14IRH10 (Cosmic BLUE, Alu Top), 14.0." WUXGA (1920 x1200) OLED 400n True Black 500, Intel 8-Core i5-13420H up to 4.6GHz/ 12MB, 16G...
DELL Pro 16 Plus 16 inch FHD+ 300nits Core Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD Backlit FP Win11Pro 3yr ProSupport
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana