Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
ACER Predator Helios Neo 16 PHN16-73-914V 16 inča WQXGA Intel Ultra 9 275HX 32GB 1TB SSD 240Hz GeForce RTX 5070 gaming crni laptop
Maloprodajna cijena: 3023.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
2418.64 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.560 x 1.600 |
| Format rezolucije | WQXGA |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 240Hz |
| Ostalo | Acer ComfyView, 16:10, Non-Glare |
| Procesor / Čipset | |
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | Ultra Series 2 |
| Klasa procesora | Intel Core Ultra 9 |
| Model procesora | 275HX |
| Broj jezgara procesora | 24 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 24 |
| Radni takt procesora | 2.1 GHz (5.4 GHz) |
| Keš memorija procesora | 36MB Intel Smart cache |
| Ostalo | Intel AI Boost |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 32GB |
| Tip memorije | DDR5 |
| Radni takt memorije | 6.400MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
| Skladištenje podataka | |
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Grafika | |
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia |
| Model grafike | GeForce RTX 5070 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR6 |
| Ostalo | 2.125MHz Boost Clock |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Neuralni procesor (NPU) | |
| NPU model | Intel AI Boost |
| Broj operacija (trilion operacija po sekundi) | Do 13 TOPS |
| Mreža | |
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model | Intel |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Ostale osobine | Killer™ Gigabit Ethernet E3100G |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt | 1x Thunderbolt 4 preko USB Type-C |
| DisplayPort priključci | Da preko USB-C |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 5 |
| USB-A priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| USB-C priključci | 2x USB 10Gbps (3.2 Gen 2) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Čitač kartica | microSD |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 1080p |
| Snimanje videa | 1.920 x 1.080 |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Mikrofon | Three-mic array |
| Ostalo | DTS:X Ultra Audio technology, Cortana support, AI noise canceling, Acer Purified Voice technology, Acer TrueHarmony |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US), QWERTY |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | RGB osvetljenje |
| Ostalo | Acer Fine Tip, 4-Zone RGB |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4-Cell |
| Kapacitet baterije | 90Wh |
| Softver | |
| Operativni sistem | Linux (eShell) |
| Ostalo | Acer Product Registration, PredatorSense, Planet9 |
| Fizičke karakteristike | |
| Materijal | Aluminijumski poklopac |
| Dimenzije | 356.78mm x 275.5mm x 26.75mm |
| Masa | 2.72kg |
| Masa (raspon) | 2kg - 3kg |
| Boja | Crna |
| Opis boje | Abyssal Black |
| Ostalo | Kensington Security Slot |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 230W |
| Podržane tehnologije | 5th generation Aeroblade 3D cooling, Liquid Metal, Vector heat pipe, Predator Premium Service |
Plaćanje na rate
Rata već od: 79.04EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
DELL Alienware 16 Area-51 16 inch QHD+ 240Hz 500nits Core Ultra 9 275HX 64GB 2TB SSD GeForce RTX 5090 24GB RGB Backlit Win11Pro gaming laptop
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Tip panela: IPS Osvežavanje: 165Hz Ostalo: High-brightne...
Ekran - Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: Full HD+ Osvežavanje: 165Hz Ostalo: 45% NTSC color gamut Proceso...
HP Pavilion Aero 13-bg0035nn Win11/Ryzen5 8640U/16GB DDR5/512GB/13.3" WQXGA IPS/Backlit ENG/silver
DELL Latitude 3450 14 inch FHD i3-1315U 8GB 512GB SSD Backlit FP Ubuntu 3yr ProSupport laptop
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana