Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Alfa Plam Peć na pelet "Luca R" - Snaga: 8 kW - Potrošnja peleta min/max: 0.82 / 2.03 kg/h
Maloprodajna cijena: 1212.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
970.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
Alfa Plam Pec na pelet "Luca R" - Snaga: 8 kW - Prečnik dimovodnog nastavka: 80 mm - Potrošnja peleta min/max: 0,82 / 2,03 kg/h - Max vrijeme rada sa punim rezervoarom: 28 h - Kapacitet rezervoara za pelet: 23 kg
| Dimenzije | 50 cm x 53 cm x 95,5 cm |
| Dimenzije ložišta | 7 cm x 5 cm x 4,9 cm |
| Model | Alfa Plam Luca R Crvena |
| Rezervoar za pelet | 23 kg |
| Potrošnja peleta | 0,62 kg/h - 2,03 kg/h |
| Energetska efikasnost | A+ |
| vreme rada | Maksimalno sa punim rezervoarom: 28 h |
| Programiranje rada | Nedeljno programiranje |
| Materijal | Omotač izrađen od kvalitetnog lima a vrata ložišta od čelika |
| Nivo snage | 5 nivoa |
| Ostalo | Bočne strane zaštićene u procesu lakiranja Veliko, keramičko staklo na vratima ložišta i vidljiv plamen Komora za sagorevanje izrađena od specijalnog čeličnog lima i liveno ložište Mogućnost upravljanja uz pomoć daljinskog upravljača Ugrađeni sigurnosni termostati onemogućavaju samozapaljenje peći Dodatni ventilator koji izduvava topao vazduh u prostoriju |
| površina zagrijevanja | 51 m² |
| Prečnik odvoda dima | 8 cm |
| Stepen iskorišćenja (drva/ugalj) | 0,8% |
| Težina | 128 kg |
| Toplotna snaga | 8 KW |
| Zapremina zagrijevanja | 133 m³ |
Plaćanje na rate
Rata već od: 31.70EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Alfa Plam Peć na pelet "Luca R" - Snaga: 8 kW - Potrošnja peleta min/max: 0.82 / 2.03 kg/h
Snaga 5kW - Tip šporeta/kotla : za klasicno grijanje, Dimenzije (ŠxVxD): 91.5 x 85 x 56.5 cm
Snaga peći od 4 kW dovoljna da zagrija 26 m² prostora, Dimenzije 34 cm x 88,5 cm x 36 cm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana