Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Snaga 5kW - Tip šporeta/kotla : za klasicno grijanje, Dimenzije (ŠxVxD): 91.5 x 85 x 56.5 cm
Maloprodajna cijena: 468.80EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
375.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Tip: | Standardni |
| Vrsta goriva: | Drvo/Ugalj |
| Pozicija dimne cevi: | Levo |
| Boja: | Bijela |
| Nominalna toplotna snaga: | 5 kW |
| Prečnik odvoda dima: | Ø 120 mm |
| Oprema: | Čelične ploče za kuvanje, postoji mogućnost skidanja ploča i temeljnog čišćenja Ložište obloženo šamotnim pločama, koje akumuliraju toplotu i povećavaju temperaturu sagorevanja Regulatori za dovod primarnog i sekundarnog lvazduha na vratima pepeljare i vratima ložišta Dovod sekundarnog vazduha obezbeđuje čistije sagorevanje, odnosno dogorevanje prethodnih nepotpunih produkata sagorevanja Ugrađen termometar na rerni Fioka za gorivo se nalazi u donjem delu štednjaka – lako se pokreće Dvostruko priključivanje na dimnjak: bočno i odozgo |
| Stepen iskorišćenja (drva/ugalj): | 74.4 / 77.97 % |
| Ostale karakteristike: | Površina zagrevanja: 32 m2 Zapremina zagrevanja: 83 m3 |
| Masa: | Neto/Bruto: 103 / 118 kg |
| Dimenzije rerne (ŠxVxD): | 46.0 x 18.5 x 48.5 cm |
| Dimenzije (ŠxVxD): | 91.5 x 85 x 56.5 cm |
| Širina: | 91.5 cm |
| Visina: | 85 cm |
| Dubina: | 56.5 cm |
Plaćanje na rate
Rata već od: 12.25EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Šporet na čvrsto gorivo, Toplotna snaga iznosi 27 kW, Idealan za prostorije od 104 m² do 173 m²
Šporet na čvrsto gorivo nominalne toplotne snage 7 kW, Dimenzije (Š x V x D): 70 x 85 x 60 cm
Alfa Plam Peć na pelet "Luca R" - Snaga: 8 kW - Potrošnja peleta min/max: 0.82 / 2.03 kg/h
Snaga 5kW - Tip šporeta/kotla : za klasicno grijanje, Dimenzije (ŠxVxD): 91.5 x 85 x 56.5 cm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana