Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Snaga peći od 4 kW dovoljna da zagrija 26 m² prostora, Dimenzije 34 cm x 88,5 cm x 36 cm
Maloprodajna cijena: 311.30EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
249.00 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Dostava se naplaćuje
Dostava za ovaj proizvod se naplaćuje 5.00 EUR.
| Boja | Bež |
| Dimenzije ložišta | 21 cm x 21 cm x 65 cm |
| Dimenzije | 34 cm x 88,5 cm x 36 cm |
| Model | Alfa-Plam Vulkan S |
| Materijal | Livena plotna Livena vrata ložišta Staklo na vratima ložišta Ložište obloženo šamotnim pločama |
| Ostalo | Regulator primarnog vazduha na vratima pepeljare Dovod sekundarnog vazduha omogućava čišćenje stakla na vratima ložišta i čistije sagorijevanje, odnosno dogorijevanje prethodnih nepotpunih produkata sagorijevanja Specijalni ključ za otvaranje vrata ložišta |
| površina zagrijevanja | 26 m² |
| Prečnik odvoda dima | 12 cm |
| Stepen iskorišćenja (drva/ugalj) | 85% |
| Težina | 75 kg |
| Toplotna snaga | 4000 W |
| Zapremina zagrijevanja | 68 m³ |
Plaćanje na rate
Rata već od: 8.14EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Šporet na čvrsto gorivo nominalne toplotne snage 7 kW, Dimenzije (Š x V x D): 70 x 85 x 60 cm
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana