Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Amoled ekran 1.75", GPS, Baterija do 12 dana, Vodootpornost 5 ATM
Maloprodajna cijena: 158.10EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
126.45 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Materijal narukvice: | Silikon |
| Tip: | Pametni satovi |
| Tip ekrana: | AMOLED |
| Veličina ekrana: | 1.75 |
| Rezolucija ekrana: | 450 x 390 |
| Osjetljiv na dodir: | Da |
| Gustina ekrana: | 341 ppi |
| Karakteristike ekrana: | - Kaljeno staklo - Premaz protiv otisaka prstiju |
| Operativni sistem: | Android 7.0 and above, iOS 12.0 i noviji |
| Wi-Fi: | Ne |
| GPS: | Da |
| Bluetooth: | Da |
| NFC: | Ne |
| USB: | Ne |
| Baterija: | 250 mAh |
| Trajanje baterije: | - Tipično korišćenje : do 12 dana - Ušteda baterije : do 20 dana - Često korišćenje : do 6 dana - Korišćenje GPS-a : |
| Funkcije treninga: | - Trčanje i hodanje - Biciklizam - Plivanje - Vežbe na otvorenom - Vežbe u zatvorenom - Ples - Borilački sportovi - Sportovi sa loptom - Vodeni sportovi - Zimski sportovi - Sportovi u slobodno vreme - Društvene i kartaške igre |
| Širina narukvice: | 20 mm |
| Senzori: | - Senzor ubrzanja, Senzor žiroskopa, Geomagnetni senzor, Barometrijski visinomer, Ambijentalni svetlosni senzor - BioTracker™ 3.0 PPG biometrijski senzor (podržava kiseonik u krvi, 6PD + 2LED) |
| Vodootpornost: | 5 ATM |
| Ostale karakteristike: | - Koristi aplikaciju Zepp App - GPS, GLONASS, Galileo, BDS, QZSS |
| Boja: | Crna |
| Dimenzije: | 42.4 x 36 x 8.8 mm |
| Masa: | 24.4g |
| Reklamacioni period | 24 mjeseca |
Plaćanje na rate
Rata već od: 4.13EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana