Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovno - Klasa procesora: AMD Ryzen 5 Model: 9600X Broj jezgara procesora: 6 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt: 3.9GHz Turbo frekvencija: 5.4GHz Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Keš memorija: 32MB L3 Grafika - Integrisana grafika: Da Grafika: AMD Radeon Frekvencija: 2.200 MHz Ostale karakteristike - Proces izrade: 4nm Arhitektura: 64bit TDP: 65W Podržane tehnologije: AMD EXPO tehnologija,Curve Optimizer Voltage Offsets,Precision Boost Overdrive Pakovanje: Box Napomena: Hladnjak se ne isporučuje u pakovanju Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 288.50EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
230.81 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovno | |
|---|---|
| Klasa procesora | AMD Ryzen 5 |
| Model | 9600X |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt | 3.9GHz |
| Turbo frekvencija | 5.4GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Keš memorija | 32MB L3 |
| Grafika | |
| Integrisana grafika | Da |
| Grafika | AMD Radeon |
| Frekvencija | 2.200 MHz |
| Ostale karakteristike | |
| Proces izrade | 4nm |
| Arhitektura | 64bit |
| TDP | 65W |
| Podržane tehnologije | AMD EXPO tehnologija, Precision Boost Overdrive, Curve Optimizer Voltage Offsets |
| Pakovanje | Box |
| Napomena | Hladnjak se ne isporučuje u pakovanju |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 7.54EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Core i7-14700F do 5.40GHz Box
Osnovno - Klasa procesora: AMD Ryzen 7 Model: 5700 Broj jezgara procesora: 8 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt: 3.8GHz Turbo frekvencija: 4....
Model: Ryzen 7 8700F , Procesorsko ležište socket AM5, Osnovna frekvencija procesora 4.1GHz, Turbo 5.0GHz, Veličina Level 3 keša 16MB, Proizvodni proc...
Ryzen 7 9700X Box NO FAN (AM5 3,8GHz, Max Turbo Frequency 5,5GHz, 8C/16T, 65W, 8MB L2 cashe, 32MB L3 Cache, socket AM5, Integrisana AMD Radeon™ Graphi...
Ryzen 9 9900X3D Box NO FAN (AM5, 4,4GHz, Max Turbo Frequency 5,5GHz, 12C/24T, 120W, 12MB L2 cashe, 128MB L3 Cache, Integrisana AMD Radeon™ Graphics 2-...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana