Pritisnite Esc za zatvaranje
Unesite naziv ili sifru proizvoda za pretragu...
Unesite naziv ili šifru proizvoda za pretragu...
Unesite pojam za pretragu kako biste vidjeli kategorije.
Kućna Bijela tehnika Vidi sve
Kuhinjski aparati Vidi sve
Njega tijela i ljepota Vidi sve
Posuđe i pribor za jelo Vidi sve
Kućni aparati Vidi sve
Oprema za kućne ljubimce Vidi sve
Oprema za domaćinstvo Vidi sve
Alati i oprema za baštu Vidi sve
Osnovno - Klasa procesora: AMD Ryzen 9 Model: 9950X3D Broj jezgara procesora: 16 Broj logičkih jezgara (niti): 32 Radni takt: 4.3GHz Turbo frekvencija: 5.7GHz Procesorsko ležište (socket): AMD AM5 Keš memorija: 128MB L3 Grafika - Integrisana grafika: Da Grafika: AMD Radeon Frekvencija: 2.200 MHz Ostale karakteristike - Proces izrade: 4nm Arhitektura: 64bit TDP: 170W Podržane tehnologije: Advanced Vector Extensions,AMD EXPO tehnologija,AMD Ryzen tehnologije,Curve Optimizer Voltage Offsets Pakovanje: Box Napomena: Hladnjak se ne isporučuje u pakovanju Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Maloprodajna cijena: 1005.20EUR
Popust za jednokratno plaćanje: 20%
804.12 EUR
Cijena za jednokratno plaćanje
Osvojeni bodovi kupovinom proizvoda:
Besplatna dostava
Besplatna dostava za sve gradove Crne Gore za porudzbine preko 50EUR.
| Osnovno | |
|---|---|
| Klasa procesora | AMD Ryzen 9 |
| Model | 9950X3D |
| Broj jezgara procesora | 16 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 32 |
| Radni takt | 4.3GHz |
| Turbo frekvencija | 5.7GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD AM5 |
| Keš memorija | 128MB L3 |
| Grafika | |
| Integrisana grafika | Da |
| Grafika | AMD Radeon |
| Frekvencija | 2.200 MHz |
| Ostale karakteristike | |
| Proces izrade | 4nm |
| Arhitektura | 64bit |
| TDP | 170W |
| Podržane tehnologije | AMD EXPO tehnologija, AMD Ryzen tehnologije, Curve Optimizer Voltage Offsets, Advanced Vector Extensions |
| Pakovanje | Box |
| Napomena | Hladnjak se ne isporučuje u pakovanju |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
Plaćanje na rate
Rata već od: 26.28EUR / 36 rata
Dostupnost u radnjama
Pronadjite ovaj proizvod u našim radnjama.
Loyalty klub
Pogledajte povoljnosti loyalty programa!
Osnovno - Klasa procesora: Intel Core i5 Model: i5-14400 Broj jezgara procesora: 10 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt: 2.50GHz Performance j...
Osnovno - Klasa procesora: Intel Core i3 Model: i3-12100 Broj jezgara procesora: 4 Broj logičkih jezgara (niti): 8 Radni takt: 3.3GHz Turbo frekvencij...
Osnovno - Klasa procesora: AMD Ryzen 5 Model: 9600X Broj jezgara procesora: 6 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt: 3.9GHz Turbo frekvencija:...
Raptor Lake socket 1700 Core i7-14700K Box NO FAN (2.5GHz Max Turbo Frequency 5.6GHz, 20C/28T (8 Performace-cores/12 Efficient-cores), FSB DDR4-3200MH...
Sve cijene na ovom sajtu iskazane su u eurima. PDV je uračunat u cijenu. Ne garantujemo da su sve informacije i fotografije artikala na ovom sajtu u potpunosti ispravne. Svi artikli prikazani na ovom sajtu su dio naše ponude i ne podrazumijeva se da su svi dostupni u svakom trenutku na našem lageru.
© 2026. tehnoplanet.me. Sva prava zadržana